BuitisFinansaiPrekės ir paslaugosVerslas

Paskolos bedarbiams geriausiomis sąlygomis

Paskolos bedarbiams šiais laikais yra labai retas reiškinys. Prieš daugelį metų šis dalykas būtų gan įprastas reiškinys. Prisimenu laikus, kada kaip naujovė ar mada buvo skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių. Nesvarbu, kad už vieną paimtą greitąjį kreditą, žmogus gražindavo dvigubai ar net trigubai didesnę sumą nei buvo pasiskolinęs, tai žmonėms skolintis nesutrukdydavo. Paskolas galėdavo gauti netgi mokyklos soluose sėdintys ir vos pilnametystės sulaukę asmenys, Ir nesvarbu, kad tokie asmenys neturėdavo jokių tvarių pajamų. Tas pats galiodavo ir bedarbiams ar net stipriai prasiskolinusiems asmenims. Greitųjų kreditų bendrovės, galima sakyti, atsainiai tikrindavo žmonių mokumą ir gaunamas pajamas, svarbiausia jiems buvo, suteikti paskolą. Ir nenuostabu, kad jos taip rizikuodavo, nes nuo vienos paskolos galėdavo uždirbti virš 100% pelno.

Tačiau bėgant metams į greitųjų kreditų duris pasibeldė Lietuvos Bankas ir nauji įstatymo projektai, kurių pagalba buvo sutramdytos tiek greitųjų kreditų bendrovės, tiek neapdariai besiskolinantys asmenys. Kai Lietuvos Bankas ėmėse reformų ir griežčiau kontroliuoti šių bendrovių veiklą, buvo kai kurioms bendrovėms atimtos licenzijos verstis šia veikla, o kai kurios atsipirko įspūdingo dydžio baudomis.

Paskolos bedarbiams šiuo metu nebesuteikiamos

Deja, bet šiuo metu paskolos bedarbiams nebegali būti suteiktos jokioje greitųjų kreditų bendrovėje. Tokių paskolų išdavimą griežtai kontroliuojantis Lietuvos Bankas, uždraudė visoms finansų įstaigoms teikti betkokio tipo paskolas bedarbiams. Po tokių sugriežtinimų kai kurioms vartojimos paskolas teikiančioms bendrovėms tekto užsidaryti ir nutraukti savo veiklą, nes paprasčiausiai, teikti paskolas tapo nebepelninga. Tiesa, įstatymų pakeitimai taip pat nustatė maksimalią vartojimo kredito kainos metinę normą, kuri kelis kartus sumažino visą kredito kainą asmeniui. Kitaip tariant, bendrovės nebegali teikti paskolų kurių palūkanos ar visa greitokredito kaina viršytų patį kreditą. Žinoma, tai ir lėmė šiuo metu mažiausias paskolų kainas. Bet taip pat mažas paskolų kainas lėmė ir tai, jog į rinką atėjo nauji žaidėjai, kurie sudarė stiprią konkurenciją greitųjų kreditų bendrovėms.

Paskolos bedarbiams iš žmonių

Tarpusavio skolinimo platformos šiuo metu yra pagrindiniai greitųjų kreditų bendrovių konkurentai. Būtent pakolos iš žmonių šiuo metu pigiausiai teikiamos tarpusavio skolinimo platformose.